היום הגדול בחיים

שירות "חב"ד יהדות בקהילה"

בית כנסת

 

היום הגדול בחיים

קשה קצת להאמין, אבל הילד שלנו, שרק אתמול האכלנו וחיתלנו, הוא כבר נער של ממש, ולפי התורה אוטוטו נחשב כבר לאיש בוגר העומד בזכות עצמו... הבר-מצוה מתקרבת!

מעבר לכל החגיגות, המוצדקות בהחלט, ישנו תוכן רוחני וערכי מובהק ליום הגדול בחייו של הילד. ביום זה הוא הופך לחלק מהעם היהודי, ומצטרף לנושאי נר האמונה והמצוה המאיר את העולם כולו. הוא לומד להכיר את בית הכנסת, את התפילות ואת ספר התורה, ומקבל את הזכות הגדולה לעלות לתורה ולקרוא את ה’מפטיר’.

שירות "חב"ד יהדות בקהילה"

ב"חב"ד יהדות בקהילה" מאמינים, כי יש דרך חוייתית, ’כיפית’ ומאתגרת, ללימודי הבר-מצוה. לא רק לשם לימוד טעמי המקרא והעליה לתורה, אלא גם ובעיקר, לגיבוש והבנת הזהות היהודית והכרת יסודות היהדות והמצוות. בוגרי "מועדון הבר-מצוה" של חב"ד יהדות בקהילה זוכרים את הבר-מצוה שלהם כחוויה צעירה, שמחה ומכוננת, שהעניקה להם ידע וגישה נכונה לכל החיים.

לימודי הבר-מצוה עם חב"ד בנויים על כ-10 שיעורים במשך 3 חודשים, בלימוד "אחד על אחד" עם הרב או בהצטרפות ל"מועדון בר-מצוה" עם נערים נוספים (מומלץ!). כן ניתן לבחור אם השיעורים יתקיימו בבית הכנסת או בבית הנער. מפגש מיוחד מוקדש גם לכם ההורים, בו תקבלו הדרכה וייעוץ צעד אחר צעד, משלבי ההכנה והתכנון ועד לרגעים הגדולים והמרגשים.

יש לתאם חצי שנה לפני התאריך העברי של הבר-מצוה עם הרב מנחם, בטל’ 054-776-5565. או באי-מייל chabadtlv@gmail.com.

בית כנסת

"חב"ד יהדות בקהילה" מתאימה לכם, לפי הצורך, בית כנסת קרוב ומאיר-פנים בו תוכלו לערוך את חגיגת העליה-לתורה יחד עם כל המשפחה והמוזמנים, ועורכת עבורכם את כל הסידורים והתיאומים הנדרשים, כדי להעניק לכם חוויה משפחתית בלתי-נשכחת.


לחצו כאן ל"מחשבון" למציאת תאריך הבר-מצוה בלוח-השנה העברי.

לינקים: